Gdzie kupić Hoodię Gordonii?

W poście: odpowiedź na pytanie gdzie teraz można kupić hoodię gordonii + parę informacji o tej roślince .

Gdzie kupić hoodię?
Możesz mieć z tym problem, bo w polskich sklepach (aptekach) jej nie uświadczysz, hoodia gordonii zniknęła z nich jakieś dwa lata temu, od tamtej pory nie wiadomo gdzie ją kupić. Ja wiem, dzięki Karoli. Już wyjaśniam gdzie.

Kilka lat temu Karola schudła dzięki Hoodii

Wtedy Hoodia Gordonii, a właściwie różne preparaty zawierające wyciąg z Hoodii Gordonii były u nas łatwo dostępne. Wybór był naprawdę spory. Karola zdecydowała się na Hoodię Gordonii Plus i stwierdziła, że preparat ma dokładnie takie działanie, jak należałoby oczekiwać po lekturze wyników badań, czyli:

AUTENTYCZNIE HAMOWAŁ APETYT

i to do tego stopnia, że Karola musiała się pilnować, żeby jeść. Widziałam jak dziewczyna na tym chudnie i rzeczywiście było co podziwiać.
Minęło dwa lata.

Karola znowu przytyła. Nie waży co prawda 90kg tak, jak kiedyś, ale twierdzi że waży o 6 za dużo i żadna dieta jej nie pomaga, bo na żadnej diecie nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż dwa tygodnie, w przypływach do miesiąca.

Próbowała dziewczyna różnych suplementów, ale stwierdziła, że żaden na nią nie działa. Zaczęła więc szukać hoodii i jakie było jej rozczarowanie, gdy się okazało, że hoodii gordonii w polskich sklepach nie uświadczysz. Jest zero, nul, nic, co najwyżej produkty, które mają w nazwie Hoodia, ale z samą hoodią nie mają nic wspólnego.

Jakiś miesiąc temu rozmawiałam z Karolą na ten temat.  Poprosiła mnie o pomoc, bo w sumie trochę znam się na poszukiwaniach w internetach. No i Hoodię dla Karoli znalazłam, co więcej znalazłam dokładnie ten sam produkt, który dziewczyna stosowała już wcześniej.

Hoodia Gordonii Plus można kupić w amerykańskim sklepie na TEJ STRONIE.
Bez obawy, jest po polsku więc niczego nie namieszasz. 
Kosztuje niemal tyle samo, co wcześniej w Polsce i to nawet z przesyłką.

Sklep jest sprawdzona, Karola dwa tygodnie temu zamówiła Hoodię i już ją dostała.
Od tygodnia ją bierze i twierdzi, że działa. No więc .... jak to mówią ... super, ekstra, rewelacja.

Ja jedynie miałam niemały problem, bo chciałam ustalić, co się stało z tą hoodią, że zniknęła z polskich sklepów. Niestety nie ma na ten temat żadnych wiarygodnych informacji, ale na podstawie tych informacji, które znalazłam, wydedukowałam, że Hoodia Gordonii, jako roślina chroniona, jest ściśle limitowana, podobnie jak dostęp do niej. Dlatego większość preparatów z hoodią zniknęła z rynku, bo producenci po prostu nie mają do niej dostępu. Zaledwie nieliczni mogą pozwolić sobie na produkcję suplementów z ekstraktem z hoodii!

Część II - wszystko, co musisz wiedzieć o Hoodii Gordonii


Hoodia Gordonii - co to?


Dzisiejsza farmaceutyka oraz kosmetologia bardzo często sięga po wyciągi z naturalnych roślin, które okazują się o wiele bardziej skuteczne i bezpieczniejsze niż syntetyczne środki chemiczne. Jednym z doskonałych przykładów jest wyciąg pewnej kaktusowatej rośliny, a konkretnie z Hoodii Gordonii, która jest nie tylko egzotyczna, nie tylko bardzo skutecznie powstrzymuje głód, ale też (to bodaj najistotniejsze z punktu widzenia konsumenta) – jej aktywne składniki są tak trudne do zsyntetyzowania, że siłą rzeczy producenci suplementów muszą bazować na naturalnych wyciągach. Hoodia Gordonii występuje w Afryce, a dokładniej: na terenach Botswany, Namibii, Angoli oraz RPA. W tej chwili jest już rośliną chronioną.

Jak działa Hoodia Gordonii?

Od dobrych kilku lat Hoodia uważana jest za jedną z roślin posiadających najwyższą skuteczność w blokowaniu naturalnych mechanizmów głodu oraz pragnienia. Kaktus ten znany jest plemionom afrykańskim już od dobrych kilkuset lat i przez nie stosowany był przede wszystkim w czasie długotrwałych i męczących polowań pustynnych właśnie w celu zabicia uczucia głodu. To najlepszy naturalny supresant apetytu.
Cały sekret działania wyciągu z tejże rośliny i jego skuteczności kryje się w aktywnym składniku Hoodii, który odpowiada przede wszystkim za funkcje ograniczające łaknienie. Tym składnikiem jest enzym określany symbolem P57. Zawarty jest on jednak tylko w jednej odmianie kaktusów z rodziny Hoodia, czyli w Hoodia Gordonii – wyciągi tylko z tego gatunku rośliny stosowane do tworzenia różnego rodzaju produktów odchudzających.

Enzym blokujący uczucie głodu działa na ośrodek sytości w ludzkim podwzgórzu. Można go porównać do czegoś w rodzaju wyzwalacza – z chwilą, gdy trafia do podwzgórza ośrodek sytości „rozpala się” wysyłając jednocześnie organizmowi sygnał „jestem syty, nie potrzebuję jeść”.
Dzięki temu można nie tylko zapanować nad głodem, ale i nadmiernym łaknieniem będącym skutkiem nawyków lub zaburzeń dietetycznych. Innymi słowy, wyciąg z Hoodia Gordonii skutecznie chroni nas przed obżarstwem.

Hoodia w świetle badań


Oryginalne preparaty oparte na tej niezwykłej roślinie, jaką jest Hoodia Gordonii są naprawdę skuteczne. Potwierdzają to nie tylko ludy zamieszkujące pustynię Kalahari od wieków używające kaktusa Hoodia Gordonii do zwalczania głodu i pragnienia w sytuacjach, gdy nie można sobie pozwolić na spożywanie pokarmów czy brakuje dostępu do wody pitnej, ale też naukowcy, którzy w kilku badaniach wyraźnie wskazali, iż zawarte w Hoodii składniki umożliwiają zrzucenie wagi osobom, którym trudno wytrwać w rygorze dietetycznym.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zanim w ogóle sięgniesz po Hoodię musisz wiedzieć, iż jest to roślinka bardzo bezpieczna. Będąc jednym z najsilniejszych i najskuteczniejszych naturalnych wspomagaczy odchudzania jest jednocześnie na tyle łagodna dla organizmu, że nie wyrządza mu żadnej szkody. Jak dotąd w żadnych badaniach nie udało się wykryć działań niepożądanych Hoodii. Co prawda naukowcy wciąż jeszcze podejrzewają iż może ona lekko niekorzystnie wpływać na wątrobę, ale (uwaga!) takiego wpływu też nie potwierdzono.
„Dmuchając na zimne” producenci preparatów z Hoodią, idąc w ślad naukowców, zalecają jednak, by środków zawierających wyciąg z tego kaktusa nie spożywały osoby poważnie chore, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. To koniec katalogu przeciwwskazań czy raczej zastrzeżeń co do suplementacji. Wszyscy inni mogą zajadać Hoodię bezkarnie, aczkolwiek lepiej z nią nie przesadzać – to oczywiste zalecenie dotyczy zresztą dosłownie każdej ludzkiej aktywności.

Właściwości odchudzające 

O istnieniu Hoodii naukowcy dowiedzieli się już w latach trzydziestych XX wieku. Wtedy zauważono, że buszmeni dla stłumienia apetytu żują ten kaktus. W tym czasie wykonano część badań, w trakcie których jednak niczego nie stwierdzono. Kolejne badania nad Hoodią przeprowadzono w latach sześćdziesiątych XX wieku. Wtedy to południowoafrykańscy naukowcy stwierdzili, że Hoodia odchudza zwierzęta laboratoryjne.
Kilkadziesiąt lat później (w 2001 roku) przeprowadzono zakończone sukcesem eksperymenty z udziałem ludzi. Okazało się, że suplementacja wyciągiem z Hoodii pozwala na znaczne ograniczenie kaloryczności pożywienia, co z kolei skutkuje spadkiem wagi nawet rzędu 2- 3 kg w ciągu tygodnia.
Co ciekawe – efekt odchudzający utrzymywał się długo po zaprzestaniu suplementacji hoodią, a to ze względu na fakt, iż kaktus pomagał grupie kontrolnej wypracować nowe, zdrowsze nawyki żywieniowe, przez co zrzucanie kolejnych kilogramów odbywało się niejako przy okazji zmiany diety na zdrowszą.
Z czasem naukowcy wyodrębnili substancję odpowiadającą za tłumienie głodu. Szczególnie intensywnie pracowali i pracują nad nią naukowcy Phytopharm, którzy podeszli do zadania na tyle ambitnie, iż postanowili nie tylko wyabstrahować z Hoodii odchudzający enzym o symbolu P57, ale też zsyntetyzować go w warunkach laboratoryjnych. Niestety jak dotąd się to nie udało.

Tym sposobem współcześnie sprzedawane preparaty z Hoodią Gordonii bazują na naturalnym kaktusie, pod warunkiem, że rzeczywiście go zawierają. Phytopharm wie co robi – syntetyczny P57 , gdyby udało się go opracować, byłby znacznie tańszy od naturalnego wyciągu z Hoodii, która jest w tej chwili rośliną ściśle reglamentowaną. Tanie, sprzedawane wyraźnie poniżej średnich cen rynkowych preparaty z Hoodią Gordonii należy z założenia podejrzewać o to, że Hoodii nie zawierają, bo surowiec (Hoodia Gordonii) jest drogi.

Hoodia Gordonii Plus – najlepsza, najszybciej działająca Hoodia


Na tle innych odchudzających roślin jest swego rodzaju ewenementem, bo najskuteczniej pokonuje głód. Środki na odchudzanie z hoodią jak na razie reklamowane są głównie za pośrednictwem internetu, ale nic nie stoi na przeszkodzie by ich właściwości były przedstawiane w innych mediach – tak jak ma to miejsce na przykład w Stanach Zjednoczonych. Problem jedynie w tym, że u nas o odchudzaniu, problemach z nim związanych i rozwiązywaniu tych problemów aż tak często się nie mówi.


Hoodia Gordonii Plus – działanie


Preparat bazujący na wyciągu z rośliny kaktusowatej Hoodia Gordonii działa zupełnie inaczej niż pozostałe środki na odchudzanie. Przede wszystkim jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie ma negatywnego wpływu na zdrowie ludzkiego organizmu, czego nie można powiedzieć o wielu innych supresantach i spalaczach tłuszczu.
Jest to naturalny supresant apetytu, który pozwoli Ci całkowicie zabić uczucie głodu. Dzięki suplementacji tym środkiem można spożywać o wiele mniej kalorii, czyli po prostu zacząć JEŚĆ ROZSĄDNIE. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność, która gwarantuje nawet do 1000 spożywanych kalorii mniej. To wynik naprawdę wysoce satysfakcjonujący. Taka obniżka pozwala na zrzucenie do 3 kilogramów tygodniowo. Takiego wyniku nie osiągniesz z niczym innym.

Zmniejszając ilość spożywanych kalorii bardzo często pojawia się problem z uczuciem silnego niedosytu, nawet po jedzeniu. Zażywając Hoodię Gordonii organizm jest nasycony cały czas. Dzięki temu Hoodia eliminuje podjadanie w ciągu dnia, a waga w tej sytuacji może spokojnie spadać w dół. Przy odchudzaniu problemem jest również nastrój. Hoodia Gordonii pozytywnie wpływa również na samopoczucie – poprawiając je. Przy suplementacji hoodią nie zagrozi Ci podrażnienie, nerwowość, obniżenie nastroju i, co za tym idzie, spadek motywacji. Hoodia zjawiska te wyeliminuje.

Hoodia Gordonii Plus - skład

Hoodia Gordonii Plus jest jednym z nielicznych certyfikowanych preparatów zawierających wyciąg z autentycznego kaktusa Hoodia Gordonii. Oprócz wyciągu z tej kaktusowatej rośliny ma także inne składniki, których zadaniem jest spotęgowanie odchudzającego działania tabletek.
Jest to możliwe, bo Hoodia Gordonii Plus zawiera:
  • zieloną herbatę (50mg) – środek stymulujący spalanie tłuszczu, stanowi świetny antyulteniacz
  • magnez (250mg) – makroelement, którego ról w ludzkim organizmie jest około 300
  • ekstrakt z Garcinia Cambogia (50mg) – który zwiększa energię i przyśpiesza utratę wagi,
  • mieszankę enzymów przyspieszających metabolizm.

Wszystkie te składniki świetnie uzupełniają się z Hoodią Gordonii, co gwarantuje maksymalizację efektów odchudzania.
Jeśli chodzi o przeciwwskazania do stosowania Hoodii Gordonii Plus to dotyczą one jedynie osób chorych i kobiet w ciąży/karmiących. W razie wystąpienia wątpliwości zaleca się kontakt z farmaceutą, bądź lekarzem.

Oryginalność produktu

Hoodia Gordonii jest zagrożona wyginięciem, co wpływa na cenę produktu. Według prawa obowiązującego w Republice Południowej Afryki należy posiadać stosowne pozwolenia (licencje) na eksport rośliny z kraju. Tylko i wyłącznie oryginalne produkty mogą pochwalić się takimi certyfikatami. Hoodia Gordonii Plus takie certyfikaty posiada.

Jak już wspomniałam wyżej Hoodię Gordonii Plus możesz kupić na oficjalnej amerykańskiej stronie w polskiej wersji językowej CZYLI TU.

Możesz też skorzystać z anglojęzycznej wersji sklepu - wysyłają ten produkt na cały świat SPRAWDŹ TUTAJ.
Komentarze

Popularne posty